szukaj

Wydarzenia


Kontakt

Fundacja Wisławy Szymborskiej ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków tel. 505 100 616 biuro@szymborska.org.pl
więcej... Kontakt

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najświeższe informacje, zapisz się do newslettera.
zapisz się

Wydarzenia – Bieżące

28.09.2016
Zapraszamy na Targi Ksiażki w Krakowie!

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Fundacja Wisławy Szymborskiej, która świętuje w tym roku 20. rocznicę przyznania Nagrody Nobla swojej patronce, zaprasza w dniach 27-30 października na 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

Na stoisku Znaku będzie można kupić korespondencję Wisławy Szymborskiej z Kornelem Filipowiczem „Najlepiej w życiu ma Twój kot”, której premiera przewidziana jest na 24 października 2016. Na stoisku tego wydawcy dostępne będą także tomy poetyckie Wisławy Szymborskiej wydawane w nowej szacie graficznej, komiks o Wisławie Szymborskiej autorstwa Alice Milani, książka Michała Rusinka „Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej” (także z audiobookiem).

Na stoisku Prime Line odbędzie się oficjalna premiera serii „Radość pisania” – seria piór Lamy i notesów Moleskine, przygotowanych specjalnie z okazji 20. rocznicy przyznania Nagrody Nobla Wisławie Szymborskiej.

30 października, w niedzielę o godz. 12.00 zapraszamy do Sali Lwów A na spotkanie z Jakubem Kornhauserem – laureatem Nagrody im. Wisławy Szymborskiej 2016.

Zapraszamy również na stoisko Wydawnictwa a5, na którym również będzie można m.in. kupić „Wiersze wybrane” Wisławy Szymborskiej.

Więcej informacji wkrótce!

Więcej informacji o Targach Książki na:
www.ksiazka.krakow.pl

Targi w Krakowie

ul. Galicyjska 9 (boczna od ul.Centralnej)

31-586 Kraków

 

 Zapraszamy!
© Wszystkie prawa zastrzeżone przez FWS 2012
Opracowanie – Prekursor
...