szukaj

Wydarzenia


Kontakt

Fundacja Wisławy Szymborskiej ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków tel. 505 100 616 biuro@szymborska.org.pl
więcej... Kontakt

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najświeższe informacje, zapisz się do newslettera.
zapisz się

Wydarzenia – Bieżące

08.09.2014
Jesień pełna wydarzeń literackich

Pod koniec września przy współpracy z Instytutem Goethego oraz Literatur Werkstatt z Berlina rozpoczniemy realizację projektu „Poezja extra/ausgezeichnet liryk”, będącego prezentacją współczesnej polsko-niemieckiej antologii poezji on-line.

5 października w ramach „Krakowskiej Nocy Poezji” Fundacja organizuje spotkanie z Wojciechem Bonowiczem, Jackiem Dehnelem, Mariuszem Grzebalskim, Julią Harwig i Michałem Sobolem – poetami nominowanymi do tegorocznej edycji Nagrody im. Wisławy Szymborskiej.

Na 8 października zapowiadana jest premiera „Czarnej piosenki” – debiutanckiego tomu Wisławy Szymborskiej, który ukaże się nakładem wydawnictwa Znak.

25 października podczas uroczystej gali zostanie ogłoszone nazwisko tegorocznego laureata/laureatki Nagrody im. Wisławy Szymborskiej.

Już dzień później, 26 października zapraszamy wszystkich na spotkanie z laureatem Nagrody. Spotkanie odbędzie się na tegorocznych Targach Książki w Krakowie.

Fundacja Wisławy Szymborskiej będzie także w tym roku miała stoisko na 18. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, na które już dzisiaj wszystkich zapraszamy.

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone przez FWS 2012
Opracowanie – Prekursor
...